Merel van Klinken

Biografie 
Merel van  Klinken is Masterverpleegkundige onderzoek in het Antoni van Leeuwenhoek ziekenhuis. Dit houdt in dat zij haar werk als oncologieverpleegkundige op de interne verpleegafdeling combineert met verpleegkundig onderzoek. Daarnaast heeft zij  een palliatieve opleiding en geeft ze les aan de AVL academie. Begin dit jaar ben is Merel gestart als bestuurslid bij V&VN Oncologie. Na jarenlange betrokkenheid op internationaal niveau, kijkt zij er nu naar uit om  op nationaal niveau meer te kunnen betekenen voor oncologieverpleegkundigen. Een van haar uitdagingen zal het doen van onderzoek zijn en dit onderzoek verbinden aan de dagelijkse praktijk. Zij hoopt hiermee, samen met haar collega’s een start te maken tijdens deze sessie!

Samenvatting
Let’s Connect! Samen Sterker in Verpleegkundig Oncologisch Onderzoek

Interactieve sessie voor verpleegkundig wetenschappers en (oncologie)verpleegkundigen met affiniteit voor onderzoek

Ben jij verpleegkundig wetenschapper of (oncologie)verpleegkundige met interesse in onderzoek?
Dan nodigen we je van harte uit voor deze sessie! Dit moment is speciaal bedoeld om collega’s uit het hele land te ontmoeten, elkaars werk te leren kennen en nieuwe verbindingen te leggen.

Tijdens deze sessie horen we graag meer over jouw rol binnen onderzoek en de projecten waarbij je betrokken bent.
Ook verkennen we gezamenlijk welke thema’s of vraagstukken zich lenen voor samenwerking. Door onze expertise, ideeën en ervaringen te bundelen, zetten we verpleegkundig oncologisch onderzoek steeds zichtbaarder en krachtiger op de kaart.

Neem jouw kennis, energie en nieuwsgierigheid mee en laat je tegelijk inspireren door anderen deelnemers.

Samen bouwen we aan de toekomst van verpleegkundig oncologisch onderzoek in Nederland.

  • Sessie 7 | Let's Connect! Samen Sterker in Verpleegkundig Oncologisch Onderzoek

    7.1 Let’s Connect! Samen Sterker in Verpleegkundig Oncologisch Onderzoek (1 uur)

    Datum: 27 okt 2026Tijd: 11:30 - 12:30
    Interactieve sessie voor verpleegkundig wetenschappers en (oncologie)verpleegkundigen met affiniteit voor onderzoek
  • Sessie 28 | Let's Connect! Samen Sterker in Verpleegkundig Oncologisch Onderzoek

    28.1 Let’s Connect! Samen Sterker in Verpleegkundig Oncologisch Onderzoek

    Datum: 28 okt 2026Tijd: 13:30 - 15:30
    Interactieve sessie voor verpleegkundig wetenschappers en (oncologie)verpleegkundigen met affiniteit voor onderzoek