Praktische informatie sprekers

We zijn verheugd je te mogen verwelkomen op de 41e V&VN Oncologiedagen,
welke plaatsvindt op 30 & 31 oktober 2025 in 1931 Congrescentrum te ‘s-Hertogenbosch!

Hieronder vind je alle essentiële informatie ter voorbereiding op jouw presentatie op het congres.
Indien er wijzigingen zijn, wordt deze pagina bijgewerkt, dus we raden je aan om deze regelmatig te raadplegen.

Presentatie & Technische faciliteiten

Technische faciliteiten per zaal (In de e-mail en de congresapp die je van ons hebt ontvangen, kun je zien in welke zaal je spreekt):

  • Limousin 3: Dit is hoofdzaal waarbij technische ondersteuning aanwezig is in de zaal. Spreekt je hier dan kan je ter plekke je presentatie via een USB-stick bij de techniek afgeven. In deze zaal zal een afkijkscherm en aftelklok aanwezig zijn.
  • Galloway: In deze zaal is technische ondersteuning aanwezig. Spreekt je hier dan kan je ter plekke je presentatie via een USB-stick bij de techniek afgeven. In deze zaal zal een afkijkscherm en aftelklok aanwezig zijn.
  • Dexter zalen: Er zijn meerdere Dexter zalen. Tijdens het congres zal één technicus aanwezig zijn om ondersteuning te bieden bij deze zalen. Voor jou staat een laptop klaar waarop je zelf je slides kunt installeren. We vragen je om ongeveer 15 minuten vóór aanvang van je sessie aanwezig te zijn zodat alles tijdig en soepel kan worden voorbereid. Elke sessie bestaat uit twee presentaties. Zorg ervoor dat alle presentaties vóór aanvang van de sessie op de laptop zijn klaargezet.

Algemene punten

  • Zorg ervoor dat je je presentatie zo voorbereidt, dat er na afloop nog ongeveer 3-5 minuten tijd over is voor vragen uit het publiek.
  • Zorg ervoor dat je presentatie beeldverhouding 16/9 heeft.
  • Voeg een disclosure slide toe aan uw presentatie i.v.m. de CGR regels.
  • Indien je animatie en/of video’s in uw presentatie heeft, is het aan te raden de presentatie tijdig te testen in de zaal.
  • In alle zalen is een pointer aanwezig voor een fijne doorloop van de slides.
  • De commissieleden van de V&VN Oncologiedagen hebben zich verdeeld over de sessies zodat er bij elke sessie iemand aanwezig is. Zij kunnen je ook ondersteunen bij eventuele vragen of praktische zaken. De commissieleden zullen ook helpen met de tijdsbewaking.

Sprekersovereenkomst

Alle sprekers dienen een sprekersovereenkomst te ondertekenen. Sprekersvergoedingen worden enkel bij een ondertekende sprekersovereenkomst uitgekeerd, na afloop van het congres. We vragen u vriendelijk om uw overeenkomst vóór 28 oktober in te vullen.